O nas

Kominkami zajmujemy się od ponad 20 lat – w 1995 roku nasza firma sprzedała pierwszy z nich, a obecnie na swoim koncie mamy już dziesiątki tysięcy sprzedanych kominków i tyle samo zadowolonych klientów. Jesteśmy firmą z tradycjami, doświadczoną i z wieloletnim obyciem na rynku, dlatego doskonale wiemy, czego szukają nasi klienci, na co zwracają uwagę i jakich produktów tak naprawdę potrzebują. Będąc w stałym kontakcie z naszymi dostawcami, którymi są czołowe europejskie marki, jesteśmy w stanie nieustannie wzbogacać oraz unowocześniać naszą ofertę i czynić ją o wiele korzystniejszą od konkurencji.

Branża kominkowa to niezwykle specyficzna, a przy tym bardzo delikatna część usług sprzedażowych, ponieważ prócz samego zaoferowania towaru, świadczymy również pomoc jego montażu u klienta. Dzięki temu o wiele lepiej niż szereg podobnych nam firm wiemy, na czym zależy nabywcom, jakich kominków szukają i na co zwracają uwagę, a to pozwala nam zmieniać naszą ofertę i usługi w taki sposób, aby zawsze nadążać za klientem.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z doświadczoną firmą, która na kominkach zjadła zęby i doskonale odnajduje się w swojej branży, to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą wybrać wkłady kominkowe dopasowane do Państwa potrzeb, zrealizują również usługę montażu kominka w Państwa domu. Nie ma najmniejszego znaczenia, gdy wkłady kominkowe, kominki albo piece wolnostojące będą znajdowały się w dużym lub małym pomieszczeniu. Jesteśmy firmą, która po prostu zna się na tym, co robi i wykonuje zlecone jej zadania w sposób profesjonalny i dokładny, zgodnie z aktualnie obowiązującymi standardami.

W przeciwieństwie do wielu innych firm nie zostawiamy klienta na lodzie i nie tracimy nim zainteresowania z chwilą wydrukowania rachunku lub paragonu, lecz czynnie uczestniczymy w całym procesie zakupu, a następnie montażu zakupionego produktu. Dla nas priorytetem jest zaufanie, którym darzą nas zadowoleni klienci oraz bezpieczeństwo użytkowania przez nich kupionych u nas produktów. Na pierwszym miejscu zawsze jest klient – zadowolony poleci nas przecież swoim znajomym.